Współpraca

SAM WYBIERASZ

Pozwól, by Twoja nieruchomość pracowała dla Ciebie. W Nordbyhus możesz zdecydować jaka forma rozliczenia będzie dla Ciebie najbardziej korzystna. Skontaktuj się z nami, a my opracujemy i przedstawimy obydwa modele współpracy:

 

Stały czynsz – niezależnie od sezonu i obłożenia otrzymujesz stałe wynagrodzenie.

Udział procentowy – otrzymujesz przychód ze swojego apartamentu pomniejszony o prowizję operatora.

 

W Nordbyhus wiemy jak profesjonalnie zarządzać wynajmem Twojego mieszkania. Zastanawiasz się dlaczego my? Jesteśmy młodym, energicznym zespołem, który zapewnia kompleksową opiekę nad mieszkaniem – sprzątnie, nadzór techniczny, każdorazowe sprawdzenie mieszkania w momencie wydania oraz odbioru mieszkania od gości.

 

Opracowaliśmy cztery główne punkty naszej działalności, które pozwalają zapewnić bezpieczeństwo relacji najemca – właściciel. Pamiętamy o nich każdego dnia, kiedy zarządzamy powierzonymi nam nieruchomościami.

 

Najwyższa jakość usługi sprzątania.

Stała kontrola techniczna nieruchomości i wykonywanie napraw na bieżąco.

Miła i profesjonalna obsługa Gości w trzech językach: norweskim, angielskim i polskim.

Ukierunkowanie sprzedaży na najbardziej dochodowe rynki.

 

W Nordbyhus możesz być pewny, że Twoja nieruchomość znajduje się w dobrych rękach.

Kontrola

Udostępniamy informacje na temat grafiku rezerwacji i obłożenia apartamentu.

Oferta

Szeroka oferta usług dodatkowych, z których goście mogą korzystać przez cały okres pobytu.

Serwis

Profesjonalna obsługa oraz wsparcie gości podczas pobytu w trzech językach: polskim, angielskim i norweskim.

Marketing

Skuteczne działania marketingowe mające na celu maksymalizację obłożenia we wszystkich naszych obiektach.

DLACZEGO MY?

Naszych gości stawiamy w centrum naszego biznesu. Poza apartamentami sprzedajemy również doświadczenia, o których goście będą opowiadać. Wiemy jakie oczekiwania stawia rynek, dlatego jesteśmy w stanie przygotować ofertę, która spotka się z zadowoleniem gości. Zadowolony klient to większy zysk dla Twojej nieruchomości.

 

Szeroka oferta usług dodatkowych, profesjonalna obsługa w trzech językach, idealnie czyste i sprawnie techniczne apartamenty to aspekty, które pozwalają nam wyróżnić się na tle konkurencji.

 

Świadczą o tym wysokie oceny na portalach rezerwacyjnych i setki zadowolonych gości, którzy powracają do naszych apartamentów.

Czystość apartamentu

Czysty i pachnący apartament to podstawa. My to wiemy, dlatego przykładamy bardzo dużą wagę do sprzątania apartamentów. Działamy w oparciu o listę kontrolną oraz każdorazowo weryfikujemy jakość usługi. Wykwalifikowany personel sprzątający pracuje na profesjonalnych, markowych środkach czystości, bo tylko takie spełniają nasze normy.

Wyposażenie

Nasze apartamenty wyposażamy we wszystkie przedmioty potrzebne do wygodnego i bezpiecznego pobytu. Naszym standardem jest deska do prasowania, żelazko, pralka, suszarka na ubrania, parasolki, gaśnica oraz apteczka. Ponadto dbamy, by pojemniki z kawą, herbatą i przyprawami były zawsze pełne.

Obsługa

Działamy zgodnie z zasadą “det lille ekstra“, co z języka norweskiego oznacza coś wyjątkowego/dodatkowego. Nasza profesjonalna obsługa jest dostępna przez cały okres pobytu Gości. Każdego Gościa traktujemy indywidualnie i służymy pomocą w każdej chwili. Gości obsługujemy w trzech językach: norweskim, angielskim i polskim.

Marketing

Oferta Twojego apartamentu pojawi się na naszej stronie Internetowej oraz w największych portalach rezerwacyjnych w Polsce i na świecie. Współpracujemy z Internetowymi Biurami Podróży (m.in. Booking.com oraz Expedia), a nasze oferty prezentowane są również przez stacjonarne biura podróży, m.in. w Stanach Zjednoczonych czy Australii.

Oferta

Szczegółowy opis nieruchomości pozwoli klientom poznać apartament i poczuć się jak gdyby już tam byli. Ofertę i opis apartamentów przygotowujemy w trzech językach: polskim, angielskim i norweskim. Dzięki temu działamy na wyobraźnie klientów z całego świata i pomagamy im dokonać najlepszego z możliwych wyborów podczas wybierania nieruchomości na wynajem.

Sesja zdjęciowa

Ludzie kupują oczami. Profesjonalne i dobrze wykonane zdjęcia to decydujący czynnik na etapie podejmowania decyzji o wyborze apartamentu. Dlatego dbamy, aby Twoja nieruchomość prezentowała się na zdjęciach co najmniej tak dobrze jak w rzeczywistości. Zapewniamy dostęp do zaufanego i doświadczonego fotografa, który wykona sesję zdjęciową Twojej nieruchomości.

Jesteś zainteresowany współpracą?

Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci pełną ofertę współpracy:

NORDBYHUS Sp.z.o.o.

 

 +48 510 069 112

info@nordbyhus.com