Usługi dodatkowe

Wynajmij apartament, poczuj się jak w hotelu.

Sprawdź co możemy Ci zaoferować podczas Twojego pobytu w apartamentach Nordbyhus.

Usługi dodatkowe możesz zamówić podczas rezerwacji apartamentu wpisując życzenie specjalne, e-mailowo lub telefonicznie.

Skontaktuj się z nami jeśli masz pytania.

MASZ PYTANIA?

free-voucher-for-breakfast-apartments-in-gdansk

Śniadania

Wszyscy nasi Goście otrzymują 15% zniżki na śniadania oraz 10% zniżki na dania z karty w restauracji “Niepokorni”. Restauracja “Niepokorni” znajduje się przy ulicy Chmielnej 72. Zapraszamy na śniadanie, które naprawdę postawi Cię na nogi.

 

Transport

Oferujemy transport na terenie Trójmiasta na najbardziej popularnych trasach. Flota samochodów składa się z Mercedesów klasy S i E (maks. 4 osoby) oraz Mercedesów Vito (maks. 8 osób).

 

Transfer lotniskowy: 75 zł (4 osoby), 110 zł (8 osób)

 

Zamówienia można dokonać podczas rezerwacji Internetowej, telefonicznie lub e-mailowo.

 

airport-shuttle-apartaments-in-gdansk
przechowalnia-bagazu-luggage-storage-bagasjeoppbevaring

Przechowalnia

U nas bezpłatnie przechowasz swój bagaż w zamykanym na klucz schowku. Przechowanie i odbiór bagażu umówisz z obsługą Nordbyhus.

Akademia Żeglarska 180s

Akademia Żeglarska 180s to doskonała okazja do posmakowania żeglarstwa i doskonalenia umiejętności pod okiem profesjonalnego instruktora. Instruktorzy prowadzą jednodniowe kursy na ekskluzywnym jachcie Delphia 37. Jeżeli jesteś zainteresowany udziałem w Akademii Żeglarskiej, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 510 069 112 lub e-mailowy: info@nordbyhus.com

aktiviteter-i-gdansk
ideas-for-stay-in-gdansk

Spływ kajakowy

Gdańsk to idealne miasto dla miłośników kajakarstwa. Istnieje możliwość zorganizowania spływu kajakowego rzeką Motławą w obrębie Starego Miasta. Dla bardziej zaawansowanych amatorów kajakarstwa istnieje oferta całodniowych spływów podczas których będziesz mógł podziwiać naturę i zobaczyć najpiękniejsze zabytki miasta. Jeżeli chciałbyś zarezerwować termin spływu lub uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt telefoniczny: +48 510 069 112 lub e-mailowy: info@nordbyhus.com

 

Usługi concierge

Usługi concierge obejmują wyszukiwanie oraz dostarczenie informacji o aktualnych wydarzeniach kulturalnych odbywających się w Gdańsku. Rezerwujemy bilety do kina, teatru, na koncerty i na mecze. Informację dostarczamy w trzech językach: polskim, angielskim i norweskim. Istnieje również możliwość zarezerwowania stolika w ulubionej restauracji. Usługi dodatkowe można zamówić podczas składania rezerwacji, telefonicznie lub e-mailowo.

den-gamle-byen-i-gdansk