Noclegi w Gdańsku w wyjątkowej lokalizacji

D la naszych apartamentów wybieramy najlepsze lokalizacje. Noclegi w Gdańsku w wyjątkowej lokalizacji. Zamieszkaj w samym sercu Gdańska i doświadczaj zalety bycia w centrum wydarzeń. Wszystkie nasze apartamenty zlokalizowane są w dzielnicy Gdańsk Śródmieście, dzięki czemu poczujesz wygodę życia w centrum! W odległości kilku kroków znajduje się Starówka, Gdańska Marina, najważniejsze zabytki i atrakcje miasta.

 

W sąsiedztwie apartamentów jest czego potrzebujesz – sklepy, restauracje i kawiarnie. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się największe w Gdańsku centrum handlowe. Każdy apartament posiada prywatne miejsce parkingowe, na którym zaparkujesz swoje auto na czas pobytu. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz tramwaj wodny, którym dotrzesz, miedzy innymi, na Westerplatte czy Hel.

leiligheter-ligger-i-gdansk-sentrum-den-gamle-byen

Wyspa Spichrzów

UL. CHMIELNA 70-73

Wyspa Spichrzów to wyspa na rzece Motławie położona w dzielnicy Śródmieście. Około 1330r. powstały tutaj pierwsze spichlerze Głównego Miasta. Dawniej – dzielnica przemysłowa z licznymi spichlerzami. Dziś to modna dzielnica Gdańska. Nowe centrum Starego Miasta z luksusowymi apartamentami, hotelami i licznymi restauracjami.

 

Położenie Wyspy Spichrzów sprawia, że wszystko co ma do zaoferowania miasto znajduje się w odległości zaledwie kilku kroków. Krótki spacer wystarczy, by dojść do restauracji, muzeów, kin i sklepów. Idąc wzdłuż magicznej Motławy dotrzesz do Mariny Gdańsk – miejsca, w którym można spotkać pasjonatów żeglarstwa i podziwiać flotyllę jachtów.

W POBLIŻU

UL. DŁUGA: 8 min.

MARINA: 10 min.

ŻURAW: 12 min.

FORUM GDAŃSK: 15 min.

DWORZEC PKP: 20 min.

APARTAMENTY W TEJ LOKALIZACJI

rodzinne-apartamenty-na-wynajem-w-gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku