Noclegi w Gdańsku w wyjątkowej lokalizacji

D la naszych apartamentów wybieramy najlepsze lokalizacje. Noclegi w Gdańsku w wyjątkowej lokalizacji. Zamieszkaj w samym sercu Gdańska i doświadczaj zalety bycia w centrum wydarzeń. Wszystkie nasze apartamenty zlokalizowane są w dzielnicy Gdańsk Śródmieście, dzięki czemu poczujesz wygodę życia w centrum! W odległości kilku kroków znajduje się Starówka, Gdańska Marina, najważniejsze zabytki i atrakcje miasta.

 

W sąsiedztwie apartamentów jest czego potrzebujesz – sklepy, restauracje i kawiarnie. W odległości kilkuminutowego spaceru znajduje się największe w Gdańsku centrum handlowe. Każdy apartament posiada prywatne miejsce parkingowe, na którym zaparkujesz swoje auto na czas pobytu. W pobliżu znajdują się przystanki tramwajowe, autobusowe oraz tramwaj wodny, którym dotrzesz, miedzy innymi, na Westerplatte czy Hel.

leiligheter-ligger-i-gdansk-sentrum-den-gamle-byen

Wyspa Spichrzów

UL. CHMIELNA 70-73

Wyspa Spichrzów to wyspa na rzece Motławie położona w dzielnicy Śródmieście. Około 1330r. powstały tutaj pierwsze spichlerze Głównego Miasta. Dawniej – dzielnica przemysłowa z licznymi spichlerzami. Dziś to modna dzielnica Gdańska. Nowe centrum Starego Miasta z luksusowymi apartamentami, hotelami i licznymi restauracjami.

 

Położenie Wyspy Spichrzów sprawia, że wszystko co ma do zaoferowania miasto znajduje się w odległości zaledwie kilku kroków. Krótki spacer wystarczy, by dojść do restauracji, muzeów, kin i sklepów. Idąc wzdłuż magicznej Motławy dotrzesz do Mariny Gdańsk – miejsca, w którym można spotkać pasjonatów żeglarstwa i podziwiać flotyllę jachtów.

W POBLIŻU

UL. DŁUGA: 8 min.

MARINA: 10 min.

ŻURAW: 12 min.

FORUM GDAŃSK: 15 min.

DWORZEC PKP: 20 min.

APARTAMENTY W TEJ LOKALIZACJI

rodzinne-apartamenty-na-wynajem-w-gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku
hotell leilighet til leie gdansk
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku
apartamenty w gdańsku

Garden Gates

UL. DŁUGIE OGRODY 18

Ulica Długie Ogrody prowadzi do Drogi Królewskiej, jest położona nad Nową Motławą w historycznym okręgu Gdańska. Mieści się tu wiele obiektów historycznych, m.in.: Brama Żuławska czy Kościół Św. Barbary.

 

Z ulicy Długie Ogrody 5-minutowy spacer dzieli nas od Fontanny Neptuna. W historycznym centrum Gdańska czekają na nas najważniejsze atrakcje i zabytki miasta: muzea, galerie, kawiarnie i restauracje. Ogromną zaletą lokalizacji jest sąsiedztwo wody – nad Motławę dojedziemy w dosłownie 2 minuty! Marina Jachtowa, restauracje i Polska Filharmonia Bałtycka są na wyciągnięcie ręki.

 

Centralna lokalizacja to również kluby i bogate życie nocne Gdańska. Lokalizacja „Garden Gates” to idealna baza do zwiedzania miasta i korzystania z bogatej oferty kulturalnej.

W POBLIŻU

MARINA: 2 min.

UL. DŁUGA: 6 min.

ŻURAW: 9 min.

UL. MARIACKA: 10 min.

FONTANNA NEPTUNA: 8 min.

APARTAMENTY W TEJ LOKALIZACJI

holiday apartments in gdansk
accommodation in gdansk centre

Długa Grobla

UL. DŁUGA GROBLA 10

Apartamenty Nowa Grobla znajdują się przy ulicy Długa Grobla w okręgu historycznym centrum Gdańska. Przez setki lat dzielnica skupiała handlarzy i rzemieślników, którzy sprzedawali tu swoje towary i usługi. Dzięki temu, dzisiaj to tętniąca życiem i pełna historii ulica Starego Miasta w Gdańsku.

 

Kilkuminutowy spacer do serca gdańskiej starówki sprawia, że jest to idealnie miejsce dla tych, którzy szukają wygodnej i atrakcyjnej lokalizacji podczas swojego pobytu w Gdańsku. W sąsiedztwie apartamentów znajduje się wszystko co do zaoferowania ma Stare Miasto w Gdańsku. Liczne zabytki, interesujące muzea i galerie, restauracje, puby i kawiarnie są tuż za rogiem. Codzienne zakupy ułatwiają pobliskie markety i małe osiedlowe sklepy spożywcze. Nowa Grobla to idealne miejsce dla gości, którzy cenią sobie centralną lokalizację i aktywny udział w życiu miasta.

W POBLIŻU

UL. DŁUGA: 10 min.

MARINA: 8 min.

ŻURAW: 13 min.

MUZEUM MORSKIE: 10 min.

UL. MARIACKA 12 min.

APARTAMENTY W TEJ LOKALIZACJI

noclegi-nad-morzem-gdańsk
hotell i gdansk sentrum

Angielska Grobla

UL. ŚW. BARBARY 12

Stare Miasto w Gdańsku i spacery nad Motławą? Apartamenty Angielska Grobla znajdują się w samym sercu Gdańska! Angielska Grobla to wyjątkowe osiedle w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Świętej Barbary w Gdańsku.

 

Osiedle Angielska Grobla to prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście w Gdańsku. Gdańska Marina, Starówka, Wyspa Ołowianka – wszystko znajduje się w odległości kilku kroków. Takie położenie sprawia, że mieszkańcy Angielskiej Grobli będą mogli korzystać ze wszystkiego, co ma do zaoferowania miasto – restauracji, barów, kawiarni, kin, muzeów, teatrów czy sklepów. Marina Gdańsk, położona tuż obok, to wymarzone miejsce do wieczornych spacerów i podglądania żeglarzy. Apartamenty Angielska Grobla to zupełnie nowa jakość życia w Gdańsku.

W POBLIŻU

MARINA: 2 min.

UL. DŁUGA: 6 min.

ŻURAW: 9 min.

BAZYLIKA MARIACKA: 10 min.

NEPTUN: 8 min.

APARTAMENTY W TEJ LOKALIZACJI

apartments in gdansk centre