kontakt z nordbyhus

Kontakt z Nordbyhus.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania. Skontaktuj się z nami, a nasz zespół z przyjemnością Ci pomoże.

MESSENGER      WHATSAPP

Apartamenty

ul. Chmielna

80-747 Gdańsk

Telefon

+48 510 069 112

Biuro

ul. Dębowa Góra 59A

96-116 Dębowa Góra

NIP: 836-186-35-02

E-mail

info@nordbyhus.com

Najczęściej zadawane pytania

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące Twojej rezerwacji lub pobytu w apartamencie, zapraszamy do kontaktu z nami. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie lub e-mailowo. Jesteśmy również dostępni na Facebooku i WhatsApp. Zachęcamy do przeczytania listy – najczęściej zadawane pytania. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz tu odpowiedź na większość swoich pytań.

 1. Czy dostępny jest parking dla Gości?
  • Tak, każdy apartament posiada prywatne miejsce postojowe w bezpiecznej hali garażowej. Będziesz mógł skorzystać z miejsca postojowego dla jednego pojazdu całkowicie bezpłatne. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego w cenie 40,00 zł/dobę. Prosimy o kontakt, jeśli chciałbyś zarezerwować dodatkowe miejsce postojowe na drugi samochód. Na dodatkowe miejsce postojowe wymagana jest wcześniejsza rezerwacja.
 2. Czy mogę zabrać ze sobą swojego pupila?
  • Jak najbardziej. Akceptujemy zwierzęta domowe, jak psy, koty, chomiki, świnki morskie i inne. W naszych apartamentach pobyt zwierząt domowych jest bezpłatny. Jesteśmy przekonani, że Twój zwierzak poczuje się jak u siebie w domu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości czy możesz zabrać swojego pupila ze sobą, skontaktuj się z nami. Kontakt z Nordbyhus znajdziesz na górze strony.
 3. Czy jest możliwość zorganizowania transportu z/na lotnisko?
  • Tak. Oferujemy transport z lotniska/na lotnisko prywatną taksówką. Kierowca będzie oczekiwał na Państwa w hali przylotów i zawiezie Państwa bezpośrednio do apartamentu. Koszt transportu na lotnisko/z lotniska kosztuje: dla maks. 4 osób: 70,00 zł, dla maks. 8 osób: 105,00 zł. Więcej informacji na temat transportu lotniskowego znajdziesz w zakładce Usługi Dodatkowe. Prosimy o kontakt z Nordbyhus – e-mailowy lub telefoniczny jeśli chcieliby Państwo skorzystać z transportu lotniskowego.
 4. W jaki sposób dotrę do apartamentów?
  • Apartamenty znajdują się przy ulicy Chmielnej w samym centrum Gdańska. Przystanek tramwajowy/autobusowy oddalony jest od apartamentów ok. 5 minut pieszo. Z lotniska w kierunku Centrum odjeżdża autobus 210 oraz SKM. Podróż autobusem zajmuje ok. 40 minut, a taksówką ok. 20 minut.
 5. Czy rezerwacja przez waszą stronę Internetową jest bezpieczna?
  • Tak, wszystkie dane przesyłane przez nasz system rezerwacji są szyfrowane, a dokonanie rezerwacji jest całkowicie bezpieczne. Wdrożyliśmy również procedury RODO, które pomagają nam chronić Twoje dane. Więcej na temat ochrony danych znajdziesz w zakładce Polityka Prywatności.
 6. Czy otrzymam potwierdzenie swojej rezerwacji?
  • Tak, od razu po dokonaniu rezerwacji otrzymasz potwierdzenie swojej rezerwacji. W potwierdzeniu znajdziesz wszystkie użyteczne informacje dotyczące Twojej rezerwacji. Jeśli będziesz miał jednak jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z Nordbyhus w każdej chwili.
 7. Czy mogę odwołać swoją rezerwację?
  • Tak, choć jest to zależne od oferty, którą wybierasz podczas dokonywania rezerwacji. Rezerwacje w ofercie elastycznej możesz całkowicie bezpłatnie odwołać do 7-dni przed przyjazdem. Po upływie tego okresu zostaniesz obciążony 30% wartości kwoty rezerwacji, a rezerwacja zostanie anulowana. Rezerwacja w ofercie bezzwrotnej nie podlega refundacji. Oznacza to, że pobierzemy całą kwotę rezerwacji w przypadku anulowania rezerwacji, jednak ta oferta jest tańsza niż oferta elastyczna. Wyboru oferty dokonasz podczas składania rezerwacji. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz się z nami skontaktować, a my wyjaśnimy, która oferta będzie dla Ciebie najlepsza.
 8. O której godzinie mogę się zameldować i wymeldować?
  • Nasza standardowa godzina zameldowania to godzina 16.00, a godzina wymeldowania to godzina 10.00. Jeśli planujesz się zameldować po godzinie 23.00, otrzymasz informacje dotyczące samodzielnego zameldowania w apartamencie. Samodzielne zameldowanie jest bardzo proste i zajmuje kilka sekund! Klucz do apartamentu znajdziesz w specjalnym schowku przy drzwiach do apartamentu. Nasz pracownik spotka się z Tobą dzień po przybyciu do apartamentu, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania.
 9. Jakie karty debetowe/kredytowe są akceptowane w obiekcie?
  • Zawsze posiadamy ze sobą terminal płatniczy i zachęcamy do płatności kartą. Akceptujemy karty debetowe i kredytowe: Visa/MasterCard.
 10. Czy otrzymam fakturę za swój pobyt?
  • Oczywiście, prośbę o fakturę możesz do nas wysłać podczas składania rezerwacji. O fakturę możesz poprosić podczas zameldowania lub przesłać do nas prośbę na e-mail. Kontakt do Nordbyhus – adres, e-mail oraz numer telefonu znajdziesz na górze strony.
 11. Czy będę mógł zostawić gdzieś swój bagaż?
  • Zachęcamy do skorzystania z usługi przechowania bagażu. Swój bagaż możesz zostawić w schowku na bagaże. Usługa przechowania bagażu jest całkowicie darmowa, a odbiór i przekazanie bagażu umówisz z pracownikiem Nordbyhus.